Kolej TRANSSYBERYJSKA. 🚂 #01 Jak przebiega trasa, czyli Transsyb palcem po mapie.{Informacje

Zobaczyło film: 11358
Czas trwania: 13m 58s
Wasza ocena: 445
Ilość reakcji: 44
Opis: W tym filmie pokazujemy, którędy przebiegają poszczególne magistrale kolejowe składające się na całą Kolej Transsyberyjskiej. Zobaczycie przebieg magistrali Moskwa-Władyw...

Komentarze


Kolej TRANSSYBERYJSKA. 🚂 #01 Jak przebiega trasa, czyli Transsyb palcem po mapie.

- W tym filmie pokazujemy, którędy przebiegają poszczególne magistrale kolejowe składające się na całą Kolej Transsyberyjskiej. Zobaczycie przebieg magistrali Moskwa-Władywostok, nitkę Kolei Transmongolskiej prowadzącej z Syberii przez Ułan-Bator do Pekinu, wariant podróży do Pekinu przez Mandżurię oraz poznacie trasę Bajkalsko-Amurskiej Magistrali.

Kontakt z nami:
https://szerokietory.pl/kontakt

Zobacz również:
➥ Kolej Transsyberyjska. Co warto zobaczyć (część 1/4): https://youtu.be/VfsD6LCUVNU
➥ Kolej Transsyberyjska. Jak zaplanować i zorganizować podróż? https://youtu.be/kvLQvx_Kde0
➥ Kolej Transsyberyjska. Playlista. https://www.youtube.com/playlist?list=PLposlB0bU_nbVWv_pmPvBysffHohu0vY-

Poczytaj na blogu:
➥ Transsyb. Zaplanuj swój wyjazd: https://szerokietory.pl/blog-podrozniczy/kolej_transsyberyjska._zaplanuj_swoj_wyjazd
➥ 5 największych atrakcji trasy Moskwa-Władywostok: https://szerokietory.pl/blog-podrozniczy/5_najwiekszych_atrakcji_trasy_moskwa-wladywostok
➥ Szerokie Horyzonty. Nasz blog podróżniczy: https://szerokietory.pl/blog-podrozniczy

Wybierz się na wycieczkę:
➥ Moskwa - Władywostok koleją: https://szerokietory.pl/wyprawa/moskwa_-_wladywostok_koleja
➥ Transsyberyjska przygoda: https://szerokietory.pl/wyprawa/transsyberyjska_przygoda
➥ Rosja - Mongolia - Chiny koleją: https://szerokietory.pl/wyprawa/rosja_mongolia_chiny_-_koleja
➥ Nasze inne trasy: https://szerokietory.pl/wyprawy

Zapraszamy do sklepu:
➥ "Transsyberyjska. Opowieść o ludziach, przestrzeni i drodze": https://sklep.szerokietory.pl/pl/p/Kolej-Transsyberyjska.-Opowiesc-o-ludziach%2C-przestrzeni-i-drodze/55
➥ "Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej": https://sklep.szerokietory.pl/pl/p/Transsyberyjska.-Droga-zelazna-przez-Rosje-i-dalej/159
➥ Inne książki o Syberii, Rosji i nie tylko: https://sklep.szerokietory.pl/ksiazki
➥ Skarpetki transsyberyjskie: https://sklep.szerokietory.pl/pl/p/Skarpetki-transsyberyjskie/163
➥ Gażety Szerokich Torów: https://sklep.szerokietory.pl/pl/c/Gadzety/15
- Świetna robota, no i znakomita reklama Waszego biura podróży - dajecie się poznać jako fajni ludzie i eksperci od tego regionu świata. Obejrzałam też Wasze inne filmiki i gdybym rozważała wyjazd z biurem, no na pewno biorę Was pod uwagę na pierwszym miejscu :)
- Super podróż,będę śledziła dalej😊
- PROSZĘ O INFO NA MAILA IF1@POCZTA.ONET.PL GDZIE MOGE KUPIĆ BILETY NA TA KOEJ ORAZ PROSZE O KONTAKT INDYWIDUALNY NA TEL 601 064134. MAM GRUPĘ CHĘTNYCH NA TAKI WYJAZD.
- chlopie, kradniesz moj czas. Opowiadasz wspaniale a ja siedze przed kompem i podziwiam . Pozdrawiam i wiecej takich filmikow (tylko troche glasniej)
- Jestem zafascynowany Wschodem. Filmiki Waszego biuro bardzo mi się podobają. Ciekawe omówienie linii transsyberyjskiej. Może jakiś filmik dotyczący Soczi i wyjazdów nad Morze Czarne. Wiem, że to nie dotyczy trasy Kolei Transsyberyjskiej ale są to również ciekawe tereny !!
- Witam. Wszystko pienie i ładnie. Opowiadasz o atrakcjach po drodze Transsibem. Osobiście chciałbym zwrócić uwagę na zapomniane polskie cmentarze w Mandżurii. Może to wielu z Was nic to nie mówi,ale tak polskie cmentarze. Jest rok 1905,wojna japońsko - rosyjska.Walczy tam bardzo dużo Polaków z okupowanego Królestwa polskiego. Może warto byłoby powiązać takie eskapady z wizytą w Mandżurii.
- Jaki jest koszt przelotu z Władywostoku do Moskwy... Moje 1 pytanie
Drugie najtańszy bilet w najtańszej klasie Moskwa - Władywostok..
Ostatnie pytanie..linki do stron rosyjskich z biletami jeśli można... Dobra aurę tworzysz ... Czuc w tobie delikatny old school ..
- Bardzo lubię Państwa filmiki!
- Trochę wspomnień . W 2005 roku jechałem z małą grupą przyjaciół z Moskwy do Irkucka . Fajna przygoda , kilka godzin " wyrwanych " z życiorysu , bo wybrałem się na zwiedzanie wagonów , w których jechali praktycznie sami Rosjanie . Ugościli mnie tak , że kilkanaście godzin " dochodziłem " do siebie . Słynna słowiańska gościnność , nie sposób było odmówić poczęstuneku . Tylko głowa bolała...🤗🤗🤗 om
- Tu możesz zerknąć bursztyn- jak dla mnie ok.
- Bardzo ciekawie Pan opowiada i daje duzo wartosciowych informacji. Dobra robota!
- Zawsze mnie zastanawiało czy można udać się w podróż z Moskwy do Władywostoku bezpośrednio nie zatrzymując się nigdzie po drodze i ile by taka podróż trwała... I potem wrócić samolotem lub znowu pociągiem...
- Wspaniała sprawa
- 9288 km,coś niesamowitego.Czy jest zniżka na kartę dużej rodziny?
- Jaki jest koszt takiej wyprawy do Chin?
- Moje marzenie taką podróż odbyć, pozdrawiam
- zawsze marzyłem o takie wycieczce...
- Ciekawa relacja, inspirująca. Jaki jest koszt biletu w tzw. klasie Plackarta? O jakiej porze roku najlepiej odbyć taką podróż, kiedy jest najcieplej?
- Jak dla mnie jesteś mega pozytywnym człowiekiem :) Mam nadzieję że dzięki takim ludziom jak Ty, na pohybel zakłamanym politykierom, przełamiemy wzajemną niechęć i stereotypy między naszymi narodami. Tak trzymać!
Большое спасибо!
- Świetna trasa! Chętnie bym się wybrał.