Kolej TRANSSYBERYJSKA. 🚂 #07 Jakie są warunki w wagonach i pociągach?{Informacje

Zobaczyło film: 35014
Czas trwania: 18m 18s
Wasza ocena: 638
Ilość reakcji: 41
Opis: Jak wyglądają wagony Kolei Transsyberyjskiej? Ile miejsca mamy dla siebie? Jak wyglądają toalety? Czy jest dostęp do elektryczności? I najogólniej - na jakie warunki podró�...

Komentarze


Kolej TRANSSYBERYJSKA. 🚂 #07 Jakie są warunki w wagonach i pociągach?

- Super. Podróżowałem takimi pociągami na początku lat 90tych. Doskonale pamiętam stare wagony i chłodny wrzątek. No i potwierdzam. Dobrze jest dobrze żyć z prowadnikami.
- Szkoda że nie pokazaliście jak wyglądają wagony CB. Ale filmik fajny ;)
- Super !
- Super przekazane wiadomosci
- Ruso foby straszą Polaków by Rosję błotem walic
- A ja mam pytanie, czy nie będzie mi nikt robił problemu w kwestii leków? Nie wymagają lodówki ale nie chciałbym sytuacji, że prowadnik mnie kulturalnie mówiąc wywali z pociągu. ;)
- Ciekawa i pożyteczna opowieść.
- Pełna merytoryka. Dzięki😎
- Widze ze jest wiele uniedogodnien jak mozna jechac wiele,wiele dni i nie wziasc chocby krotkiego prysznicu??? nastepnie w dzisiejszych czasach zeby miec problem z naladowaniem telefonu??kabiny powinny byc troche szersze i wieksze w koncu nie jedzie sie 15 godzin tylko wiele dni
- Mega ciekawie opowiadasz :)
- A tu: Woski do desek snowboardowych mi się tam podobało.
- Kiedyś marzyłem o takiej podróży naszczescie mi przeszło...
- ...doskonaly komentarz.....
- A może coś takiego https://youtu.be/xwJcX5N6jv4
- Wycieczki o których wspomniałeś są od 5 tysięcy dolarów. Na pociąg relacji Moskwa - Pekin. Zatrzymuje się w największych miastach i tam są urządzane wycieczki, w pociągu luksusowa kuchnia, takie same warunki itd. Na YT można zobaczyć film reklamowy. Jest jeszcze Moskwa - Sankt Petersburg - Murmańsk. Wagony lux są też w pociągu: Daleki Wschód Moskwa - Władywostok, lecz są drogie. W najnowszych wagonach 'plackarny" są już zasłony przy łózkach. Najdroższy pociąg to Czerwona Strzała. Moskwa - Sankt Petersburg. Bilet kosztuje 2 tysiące złoty. W przedziale wygląda jak w luksusowym hotelu.
- Wrzątek chłodny i wrzątek gorący... tragedia
- Bardzo ciekawy filmik
- powiedz coś o cenach
- Bardzo ciekawy odcinek
- czy okna w pociągu są otwierane?
- Łø0