Kolej Transsyberyjska: Moskwa - Władywostok. Wycieczka Biura Podróży Szerokie Tory.{Informacje

Zobaczyło film: 4385
Czas trwania: 5m 57s
Wasza ocena: 83
Ilość reakcji: 13
Opis: Ta przekrojowa podróż Koleją Transsyberyjską pozwoli zobaczyć Rosję w jej najróżniejszych odsłonach. Na trasie będzie zwiedzanie miast, spotkania z syberyjską przyrodą,...

Komentarze


Kolej Transsyberyjska: Moskwa - Władywostok. Wycieczka Biura Podróży Szerokie Tory.

- Ta przekrojowa podróż Koleją Transsyberyjską pozwoli zobaczyć Rosję w jej najróżniejszych odsłonach. Na trasie będzie zwiedzanie miast, spotkania z syberyjską przyrodą, pobyt nad Bajkałem, wizyty w miejscowościach na końcu świata i okazje do podziwiania wspaniałych krajobrazów przez okna pociągów.

Podczas tej wyprawy chodzi nam nie tylko o to, by słynną linią kolejową pokonać trasę między Moskwą a Władywostokiem. Po drodze - na kilka godzin lub kilka dni - będziemy zatrzymywać się w najciekawszych miejscach, ruszać na zwiedzanie i coraz bardziej zanurzać się w tej zróżnicowanej i pełnej kontrastów krainie. Podróż Koleją Transsyberyjską ma być pretekstem do tego, by w trakcie trwającego 18 dni wyjazdu zobaczyć masę różnych atrakcji i przeżyć fajne przygody.

Zobacz program wyjazdu: https://szerokietory.pl/wyprawa/moskwa_-_wladywostok_koleja
- Witajcie, z okolic Pustyni Bledowskiej. Dopiero dziś dotarłem do Waszych Szerokich zasobów nt Kolei TransS. Bardzo ciekawie się to ogląda. Zachęca do podróży. Na którą - jako nieodrodny syn i brat kolejarzy - od dawna się wybieram, zwłaszcza, że Koleją Północną jechałem dawno, a nawet bardzo dawno temu... Ale - jako „stary przewodnik” (chyba tez „stary kolega ;) ) zwłaszcza jeżdżący po podobnych północnych klimatach, nie mogłem nie zwrócić uwagi, a i wcześniej sprawdzić... #4.39 odnośnie Czarskich Piasków, koło gór Kodar... te Piaski/ wydmy - nie są najdalej wysunięte na północ świata :/ Wg mojej wiedzy - najdalszy na północ ich fragment (ułożone są po skosie na linii SW-NE) na szerokości 56,87N czyli jakos 56N 50’. Tymczasem... na Yukonie słynna pustynia Carcross znajduje się kawałek na północ od granicy z British Columbią, czyli na szerokości ok 61N. A na... Alasce ;) w Parku Narodowym Kobuk Valley (po południowej stronie rzeki Kobuk) na 67,10N znajdziecie jeszcze większy obszar pustynny. Wiem, ze dziwnie brzmi, bo tam przez wiekszą cześć roku jest... biała pustynia. No ale tak jest. W zamian za „ grzech” dodania „Naj” tam gdzie go nie ma, chętnie przyjmę parę kapsli z rosyjskich piw - zwłaszcza z tego na filmie (Syberyjski...) - chodzi o geograficzne nazwy. No jeśli do tego/ tych kapsli będzie jeszcze piwo, to już... odpuszczają się Wam Wasze geograficzne grzechy ;) Pazdrawljajem s juga! :)
- 8tys trochę sporo i to chyba nie caly koszt jeszcze niestety....
- TAK ale ile to kosztuje?
- bylem w 93 r zanim to było modne Moskwa - Wladywostok
- Czekam z niecierpliwością na film ☺Bardzo chciałabym przebyć taką trasę Transsibem 👍👍👌👌.Pozdrawiam 👋👋👋